Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

 • Materiał opracowany przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Powiatu Wielickiego. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Mister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
  Strona www.lgdpowiatwielicki.eu współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.
  Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
  Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR zrealizowany Plan Komunikacji.

 • Kopalnia Soli w Wieliczce
  Kopalnia Soli „Wieliczka” to jeden z najcenniejszych zabytków kultury materialnej i duchowej na ziemiach polskich, rocznie odwiedzany przez ponad milion turystów z całego świata.
 • Zamek Królewski w Niepołomicach

  Zamek Królewski w Niepołomicach nazywany jest "drugim Wawelem" został wybudowany z rozkazu króla Kazimierza Wielkiego na skarpie pradoliny Wisły

 • Pałac Żeleńskich w Grodkowicach

  Majątek ziemski w Grodkowicach to dawna siedziba Żeleńskich, rodu szlacheckiego (w przeszłości kalwińskiego), zamieszkującego tutaj od XVII wieku.

 • Malowidło 3D na Rynku w Wieliczce

  "Solny świat" w Wieliczce jest obecnie największym malowidłem 3D w Polsce i prawdopodobnie drugim w świecie po londyńskim obrazie " Reebok CrossFit : 3D Street Art"

 • Zbiory Sztuki w Niepołomicach

  Muzeum Niepołomickie to samorządowa jednostka kultury istniejąca od 2002 roku. Siedziba Muzeum mieści się w Zamku Królewskim w Niepołomicach.

 • Historyczne Pojedynki w Kłaju
  Historyczne Pojedynki w Kłaju

  opis opis opis

 • Kultura

  Koła Gospodyń Wiejskich od pokoleń przekazują lokalne tradycje poprzez praktykę. Na terenie naszego LGD działa ich ok 30. (na zdjęciu członkinie KGW Chorągwica)

 • Agroturystyka

  Oferta dla ceniących sobie ciszę, spokój i naturę. W bezpośrednim sąsiedztwie Krakowa, ale z dala od jego zgiełku i hałasu.

 • Przyroda

  Puszcza Niepołomicka przez lata gościła władców Polski, którzy kultywowali tu tradycje łowieckie. Dzisiaj jest popularnym miejscem aktywnego wypoczynku oraz siedzibą dla Ośrodka Hodowli Żubrów.

info greenPrzewodniczący Rady LGD zaprsza na posiedzenie w dniu 24.05.2018.

Utrzymanie i prowadzenie strony internetowej LGD Powiatu Wielickiego odbywa się w ramach dofinansowania działalności bieżącej.