Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

W dniach 20-22 Kwietnia 2018 roku przedstawiciele Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Powiatu Wielickiego reprezentowali obszar objęty Lokalną Grupą Działania tj. Gminy Wieliczka, Niepołomice oraz Kłaj podczas X Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE, które odbyły się w Kielcach.

Jak w poprzednich latach na naszym stoisku odwiedzający mogli zapoznać się z ofertą kulturalną, agroturystyczną oraz kulinarną naszego rejonu.
Agroturystyka była reprezentowana poprzez ofertę obieków: Dyrdówka Agroturystyka z Byszyc oraz Agroturystyka Amigówka z Mietniowa.
Zwiedzający mogli spróbować wędlin produkowanych w sposób naturalny przez Producenta Wędlin Firma GAWOR Produkcja Wędlin Jakość i Tradycja z Podstolic, oraz zakosztować wina pochodzącego z Winnica Wieliczka.
Odwiedzający otrzymywali artykuły promocyjne pochodzące z Gmin Niepołomice, Kłaj i Wieliczka oferujące atrakcje turystyczne, wypoczynkowe i kulturalne tych gmin. Na naszym stoisku przekazywaliśmy informacje oraz materiały promocyjne z Kopalnia Soli "Wieliczka" ze swoją ofertą turystyczną uzdrowiskową i noclegową. Ponadto na naszym stosiku znalazły się informację nt Bobrowego Rozlewiska w Zabierzowie Bocheńskim, artykuły promujące Gminę Kłaj, a także Zamek Żupny w Wieliczce, Zamek Królewski w Niepołomicach oraz niezwykłą i urokliwą Puszczę Niepołomicką. 

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy i zapraszamy do współpracy.

Utrzymanie i prowadzenie strony internetowej LGD Powiatu Wielickiego odbywa się w ramach dofinansowania działalności bieżącej.