Festyn Szkolny w Śledziejowicach

Plakat festynu

7 czerwca w Szkole Podstawowej w Śledziejowicach odbył się festyn rodzinny, który przyciągnął tłumy uczniów, rodziców i nauczycieli.

Na terenie szkoły rozstawione były wielkie dmuchańce, na których dzieci mogły skakać i bawić się do woli, a animatorzy prowadzili ciekawe gry i zabawy, angażując wszystkich chętnych. Nie zabrakło też konkursów i zabaw z nagrodami, które wywołały uśmiech na twarzach uczestników i zachęcały do zdrowej rywalizacji.

Główną część programu stanowiły występy artystyczne uczniów. Młodzi artyści prezentowali swoje wokalne i taneczne talenty. Na scenie można było podziwiać występy, które pokazały, jak wiele talentów drzemie w szkolnej społeczności.

Dla miłośników straży pożarnej przygotowano pokaz strażacki, podczas którego można było zobaczyć, jak wygląda praca strażaków, a także dowiedzieć się więcej o ich codziennych obowiązkach. Harcerze z kolei zaprezentowali swoje umiejętności i opowiedzieli o działalności harcerskiej, zachęcając dzieci do wstąpienia w ich szeregi.

Ważnym punktem festynu była także elektrozbiórka – akcja, podczas której można było oddać zużyty sprzęt elektroniczny.

Facebook - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Śledziejowicach
Przejdź do treści
LGD Powiatu Wielickiego
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.