Zbliża się nowy okres programowania.

Błonia Dobrej Energii ze wsparciem LGD

Fotografia z wydarzenia Błonia Dobrej Energii

1 czerwca był wyjątkowym dniem dla najmłodszych mieszkańców naszego powiatu, którzy spotkali na Niepołomickich Błoniach, aby wziąć udział w zawodach biegowych. Lokalna Grupa Działania Powiatu Wielickiego miała zaszczyt wesprzeć to wydarzenie.

Uczestnicy zmagań otrzymali pakiety startowe, które obejmowały koszulkę, numer startowy oraz pasek do jego przypięcia, którego zakup sfinansowało nasze stowarzyszenie.

Oprócz samych konkurencji biegowych nie zabrakło też licznych atrakcji dla dzieci i ich rodziców. Dzięki świetnej współpracy i zaangażowaniu organizatorów, na dzieci czekały dmuchańce, malowanie twarzy oraz poszukiwanie skarbów, a każdy startujący otrzymywał przepyszną porcję lodów!

Jednym z priorytetów naszego stowarzyszenia jest wspieranie inicjatyw, które promują aktywność fizyczną, budują więzi społeczne oraz wzajemną współpracę. Te cele były doskonale realizowane podczas sobotnich zawodów. Patrząc na uśmiechy i entuzjazm dzieci, jesteśmy pewni, że nasze wsparcie przyczyniło się do sukcesu tego wydarzenia.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia i już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne inicjatywy.

Fot. Bez Lustra

Najnowsze wpisy

Kontakt

Nasza nowa siedziba:
ul. Artura Grottgera 30
32-020 Wieliczka

Skip to content